Üye No Şifreniz İlgili Yazıları okuyabilmek için üye olmanız gerekir.Üyelik koşulları aşağıda belirtilmiştir.

Ana Sayfaya Dön----------Geri Dönün

HUKUKÇULAR REHBERİYLE İLGİLİ BAZI HATIRLATMALAR

*Bu sitenin öncelikli amacı; Hukuk Fakültelerinden mezun olanları bir rehberde toplamak ve üyeler arasında bilgi paylaşımına,mesleki iletişime,dayanışma ve adalet mesleğinin sorunların çözümüne katkıda bulunmanın zeminini hazırlamaktır .Bu nedenlerle siteye ancak Hukuk Fakültelerinden mezun olmuş olanlar kaydını yapabilirler.İmkanlarımız ve sitenin kuruluş amacı gözönüne alınarak getirilen bu sınırlandırma nedeniyle sitemize hukukçular dışında üye olmak isteyenlerden özür dileriz

*Hukukçular Rehberi ve ötesinde Adalet Sitesi çalışması amatör bir çalışmadır.Amaç; bir engel çıkmadığı sürece en uzun süre internet de kalmak ve ve daha da gelişerek  hukukçuların buluşma merkezi olmak ve eski dostlara ulaşmaya köprü görevi yapmaktır.

 *Avukat meslektaşlarımızın "mesajlarınız" bölümünü doldurmaları sırasında reklamı çağrıştıracak ifadelerden kaçınmaları beklenir.Şu ana kadar bu yönde bir kayıt yapılmaması memnuniyet vericidir.

*Kayıt sırasında mesaj bölümüne ve daha sonra yazı defteri ve forum bölümlerine salt siyasal içerik taşıyacak veya cevap hakkı doğuracak  mesaj ,anı ,şiir ve  yazı yazmak sitemizin kuruluş amacına aykırı olabilir,sitenin devamlılığına zarar verebilir.

*Bu çalışma hiç bir zaman ticari amaca yönelik kullanılamaz.Ancak web hosting ücretini karşılamak amacıyla  yalnız tek reklam alabilir.Arzu edilen hiç reklamsız  bir çalışma sunmak ve devam ettirmektir.

*Dışarıdan yapılan kayıtlar bir ön incelemeye tabi tutulmakta ancak resmi bir kontrol yapılmamaktadır.Böyle bir kontrolün internetin ruhuna da uymayacağı inancındayız.Bu kayıtların eklenmesinde iyi niyetli davranılacağı , ilgisiz kişilerin kayıt yapmayacakları düşünülmüştür.

*Bu nedenle veritabanına eklenen kayıtların doğruluğu hakkında güvence verilemez ve sorumluluk kabul edilemez.Bu nedenle bir hak da  iddia edilemez.Yanlış kayıtların eklenmesi durumunda bu kayıtlar uyarı sonucu veya fark edilmesi halinde silinir

*Bu çalışma sonucu  Hukuk Rehberine yapılan kayıtlar,izin alınmaksızın başka bir Web sayfasında ve Programda kullanılamaz.

*Hukukçular rehberine kaydını yaptıranlar daha sonradan silinmelerini isteyebilirler.Müsait bir zaman içersinde bu istekleri yerine getirilecektir.

Yukarıdaki koşulları taşıyor ve kabul ediyorsanız aşağıdaki tamam butonuna basarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.